Bize Yazın

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
1st
 • Mplus Safety Shoe Drawing
  Tanıtım Filmi
  Proje Geliştiricileri

  DÜNYADA BİR İLK İLE
  GELECEĞE ADIM AT

  İş güvenlik ayakkabı sektörü sıkıcıydı ve teknolojiyi iş güvenlik ayakkabısına entegre ettiğimiz, dünyada ilk olan M+ Safety sistemi ile birlikte sektörü değiştiriyoruz. Artık çalışanlarınızın çalışma saatini (giriş/çıkış) kontrol etmek için kart okuyucularına, turnikelere veya parmak izi okuyucularına ihtiyacınız kalmayacak.


M+Safety

Bir adım ile her şey kolay.

İş güvenlik ayakkabı sektörü sıkıcıydı ve teknolojiyi iş güvenlik ayakkabısına entegre ettiğimiz, dünyada ilk olan M+Safety sistemi ile birlikte sektörü değiştiriyoruz. Artık çalışanlarınızın çalışma saatini (giriş/çıkış) kontrol etmek için kart okuyucularına, turnikelere veya parmak izi okuyucularına ihtiyacınız kalmayacak.
Sistem 4 bileşenden oluşmaktadır. Bunlar: M Shoe, M Receiver, M Tag ve M Software. Bütün bu bileşenler M+ Safety sistemini geliştiren ekip tarafından geliştirilmiştir. Bu inovatif sistem ile birlikte zaman tasarrufu sağlayabilir, verimliliği arttırabilir ve daha fazla denetlenebilirlilik gerçekleştirebilirsiniz. M+ Safety sistemi aynı anda 150 kişinin çalışma sahasına giriş/çıkış zaman bilgisini otomatik olarak oluşturabilir.

PLUS
FACTORY
M+Safet ile birlikte her şey daha kolay
M+Safety Öncesi
OLD SCHOOL
FACTORY
 • Yetkilendirme ve tanımlama
 • Otomatik veri oluşumu.
 • Bir tıkla rapor oluşturmak.
 • M Plus Safety sisteminin faydaları
 • TANIMLA / YETKİLENDİR

  Çalışanlarınızı M Shoes sayesinde kolayca tanımlayabilirsiniz. Sistemin bir diğer özelliği ise, özel alanlara kimlerin giriş yapabileceğini kontrol etmek için kişileri yetkilendirebilmenizdir.

 • OTOMATİK VERİ OLUŞUMU

  M Receiver otomatik olarak M Shoes’dan aldığı bilgiyi M Software’e aktarır. Oluşan otomatik verileri M Software üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 • RAPOR OLUŞTURMAK

  Sadece bir tık ile rapor oluşturabilirsiniz. Çalışanların güncel ve geçmiş periyotlardaki performanslarını analiz edebilmeniz için M Sofware'de grafikler veya raporlar görüntülenebilir.

 • M+ SAFETY SİSTEMİNİN FAYDALARI

  Zaman tasarrufu : Çalışanlarınız çalışma sahalarına giriş veya çıkışları esnasında beklemezler ve böylece zaman kaybetmezler.
  Verimlilik : M Software’de görüntülediğiniz raporları analiz ederek verimliliği arttırabilirsiniz..
  Denetlenebilirlik : Kolaylıkla sisteme her yerden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yani daha fazla şeffaf bilgi…

M
 • Sistem bileşenlerinden bir tanesi ayakkabıdır. Bu ayakkabıyı M Shoe olarak adlandırıyoruz. Fakat bu ayakkabıya sadece isim vermek yetmeyeceğinden M+ Safety için özel bir koleksiyon oluşturduk. Bu özel koleksiyon İtalyan tasarım stüdyosu tarafından tasarlandı ve 2019 yılında sunulacaktır. Herhangi bir ayakkabıyı özel tekniğimiz ile M+ Safety sistemine adapte etmemiz mümkün.

 • M Shoe ve M Receiver arasındaki iletişimi sağlamak adına özel bir etiket geliştirdik. Yapılan testler ve çalışmalar sonrası, M Tag’i ayakkabıya yerleştirmek için ayakkabıdaki olabilecek en iyi pozisyonunu belirledik. M Tag, ayakkabının ağırlığını etkilememektedir. M Shoe, M Tag sayesinde teknolojiktir.

 • M+ Safety sisteminin yüksek verimlilikle çalısması için teknisyenlerimiz tarafından M Receiver gelistirildi. M Receiver veriyi ayakkabıdan alarak M Software’e aktarmaktadır. M Receiver’ın daha iyi olması icin sürekli üzerinde çalışıyoruz. Daha iyi teknolojiye sahip olmak için M+ Safety ekibi hiç bir zaman durmayacak.

 • M Shoe ve M Receiver arasındaki iletişimden alınan veriyi M Software işlemektedir. Kullanıcı dostu arayüzü ile M Software üzerinden kolaylıkla çalışanlarınızı tanımlayabilir, yetkilendirebilir, rapor oluşturabilir ve ihtiyacınız olan bütün bilgileri kontrol edebilirsiniz.